KoostööUudised

SISUTURUNDUS FUUDISHIS: miks me seda teeme ja millised on tingimused

Tihti öeldakse, et head tooted ei vaja reklaami ja müüvad end ise. Kahjuks see siiski nii pole. Headel toodetel pole alati piisavat turundusraha või -oskusi, et infomürast välja paista ja konkurentsis ellu jääda.  Nõudlus paneb paika pakkumise ja Fuudishi suur soov on, et inimesed teeksid nii oma tervise kui ka keskkonna vaates paremaid vōi vähemasti teadlikumaid toiduvalikuid. Siis saavad ka tootjad toota ning kaupmehed müüa paremaid tooteid.

☝️Otsustasime hakata märtsist Fuudishi kanalites tasulisi postitusi avaldama, mis tutvustavad häid tooteid ja mille tulu aitab finantseerida MTÜ Toiduvalvurid tegevust.

☝️Fuudishi tasuliste postituste kohta võiks teada järgmist:

⚡️kõik tasulised postitused on alati märgistatud, et need oleksid eristatavad muust sisust;

⚡️kuna toodete koostis, tooraine päritolu, kvaliteet jne on pidevas muutumises, siis jälgija peab meie postitusi lugedes meeles pidama, et sisu vastab hetkel meile kättesaadavale ja teadaolevale infole;

⚡️koostööks valitud toodete puhul on lähtutud pakendile kirja pandud koostisest ja tootes sisalduvatest e-ainetest. Me ei vii postituse tarvis läbi laborianalüüse ega kontrolli tooraine sertifikaate, kui postituse tellija pole seda eraldi tellinud.

⚡️Fuudish vaatab tooteid eelkōige e-ainete sisalduse vaatenurgast, toome esile oma kategooria puhtamaid ja naturaalsemaid tooteid. See aga ei tähenda, et meie poolt heaks kiidetud tooted on tervislikud ja neid võiks tarbida piiramatus koguses.

Koostöövõimalused on järgmised:

Koostööpakkumised on oodatud postkasti vōi info@fuudish.com

Leave a Reply